Noma

Piedāvājam nomāt jaunas divu veidu laivas – kanoe laivas un kajakus. Vienlaikus līdz ar laivu nomu nodrošinām airus, kā arī parūpēsimies par Jūsu drošību un garantēsim glābšanas vestes gan pieaugušajiem, gan bērniem.

!! Izvēloties ūdensceļošanu ar mūsu laivām, aicinām ikvienu būt uzmanīgam un rūpēties par savu drošību atbildīgi, izvērtējot savu peldētprasmi un zināšanas par laivošanu ar kanoe un kajaku. Par sekām virs ūdens katrs pats ir atbildīgs.  Tāpat būsim atbildīgi arī par dabu, nemēslosim mežā un pēc atpūtas atstāsim sakārtotu un nepiesārņotu vidi!!

Padomi drošai laivošanai:

* laivojot obligāti lietojiet glābšanas vesti un pārliecinieties, vai tā ir pareizi uzvilkta un aizsprādzēta;

* laivā iekāpjat tikai tad, kad tā ir ievietota ūdenī;

* laivā var atrasties tieši tik cilvēku, cik tas ir paredzēts laivas tehniskajos parametros;

* neliecieties pāri laivas malai vai pārlieku nešūpojiet to;

*esiet īpaši uzmanīgs upes straujākajos posmos vai saskaroties ar dažādiem šķēršļiem – kokiem, koku zariem, akmeņiem u.c.;

* ievērojiet drošu attālumu no citām laivām;

* atrodieties laivā sēdus, lieki necelieties kājās, kā arī necentieties aizsniegt koku zarus vai citus augstāk novietotus priekšmetus;

* laivā nedrīkst atrasties alkohola vai narkotisko vielu reibumā;

* lielākā straumē turiet laivu paralēli straumei, lai nesagriestos šķērsām straumei;

* atcerieties – virs ūdens katrs pats ir atbildīgs par savu drošību un dzīvību, tāpēc pārliecinieties par savām spējām un neradiet arī pastākļus, kas varētu apdraudēt arī citu laivotāju drošību un dzīvību. Vecāki un pieaugušie ir atbildīgi par bērniem, tāpēc esiet īpaši uzmanīgi, ja laivojat kopā ar nepilmgadīgiem airētājiem;

* par sekām, kas izraisītas uz ūdens, katrs pats ir atbildīgs, jo nav ievērojis drošas laivošanas pamatprincipus.

KANOE laivu noma

Piedāvājam iznomāt  jaunas trīsvietīgas “Viking” kanoe upes laivas.

Kanoe ir augšēji atvērta laiva, kurā airētājs sēž uz ceļa ar seju braukšanas virzienā un virza to uz priekšu ar vienlāpstiņu airi. Senākie kanoe ir datēti kopš 6000.gada pirms mūsu ēras. Domājams, ka cilvēki izmantojuši līdzīga veida transportu arī senāk.Laivas tika izmantotas ne tikai transportam, bet tā bija arī brīnumains medību līdzeklis — viegla, klusa tuvošanās izvēlētajam upurim. Nav zināms, kur tieši ir kanoe dzimtene — ĀfrikāĀzijāPolinēzijā vaiAmerikāIndiāņu vārdu kanaqua spāņu un portugāļu jūrasbraucēji atveda no ceļojumiem pa Karību jūras zemēm. No tā cēlušies vārdi kanoe (laiva, kuru airē ar vienlāpstiņas airi) un kanu (vispārējs apzīmējums laivai, kurā, atšķirībā no akadēmiskās airēšanas, sēž ar seju braukšanas virzienā). 

Par kanoe nomas cenām un maršrutiem uzzini ŠEIT!

!!Ja vēlaties iznomāt tikai laivu, tad cena par vienu kanoe laivu (komplektā airi un glābšanas vestes) ir 20 eur dienā, bet par katru nākamo dienu – 15eur.

 

KAJAKU noma

Piedāvājam iznomāt  divvietīgus kajakus. Ar šī tipa kajaku ir ērti pārvietoties straujākās un krāčainākās ūdens plūsmās, kā arī jūrā. 

Kajaks līdzīgi kā smailīte ir augšēji slēgta laiva, kurā airētājs sēž ar seju braukšanas virzienā un, izmantojot divlāpstiņu airi, virza to uz priekšu tikai ar savu spēku. Airēšana kajakā nav jauns sporta veids, kas izgudrots pamatojoties uz vecajiem. Tās priekštecis ir pirmatnējā cilvēka vienkocis (no masīva koka izgrebta laiva), kas ejot līdzi cilvēces attīstības vēsturei ir mainījis savu izskatu. Senāk smailītes tika izmantotas kā transporta un medību līdzeklis. Nav īsti zināms, kur ir šo laivu dzimtene, jo tās attīstība notika vienlaicīgi dažādās pasaules daļās. Laivas tika gatavotas viegli plūstošas un manevrējošas, lai pārvietotos caur s mežonīgajām krācēm un putainajām straumēm. 

Par kajaku nomas cenām un maršrutiem uzzini ŠEIT!

!!Ja vēlaties iznomāt tikai laivu, tad cena par vienu kanoe laivu (komplektā airi un glābšanas vestes) ir 20 eur dienā, bet par katru nākamo dienu -15 eur.

Motorlaivas noma

Interesentiem piedāvājam iespēju iznomāt arī glābšanas tipa motorlaivu (motori – 115 hp sarkanai laivai un 230 hp pelēkai), kā arī organizējam dažādas ūdens atrakcijas visā Latvijā.

Par laivas nomu un ūdensatrakcijām aicinām sazināties ar mums – Jāni vai Uģi. Vienosimies gan par cenu, gan iespējām.