Brīvdienu mājas un pirts “Upeskalnos”

Piedāvājam viesiem apmesties pavisam jaunā brīvdienu mājā Usmas ezera krastā, “Upeskalnos”. Jaunuzceltā māja nodēvēta par “Bebru māju”, jo tieši tajā vietā, kur uzcelta omulīgā koka guļbaļķu mājiņa, pirms vairākiem gadiem mitinājās bebru ģimene. Vēl tagad ir redzams nelielais grāvītis, kur bebru paps ir vilcis kokus savam miteklim.

“Bebru māja” uzņems līdz 6 gulētājiem. Tajā ir krāsniņa, ja paliek auksti, pie mājiņas ir liels piknika galds, apkārt koki, bet līdz Usmas ezera pludmalei tikai 150 metri.

Vēl viesiem ir pieejama “Zvejnieku māja” jeb lielā māja un, protams, arī pirtiņa. Savukārt askētiskajiem romantiķiem piedāvājam pārnakšņot “Laivu mājā”.

“Zvejnieku mājas” mīkstajās gultās izgūldīsim līdz 16 viesiem, pieejama arī virtuve un atpūtas telpa, kur gatavot ēdienu, ezerā noķertās zivis utt.

“Upeskalnos” ir pieejamas arī telšu vietas, jau uzceltas armijas tipa teltis, volejbola laukums, lielais piknika galds ar sēdvietām līdz 30 cilvēkiem, airu laivas makšķerniekiem un, protams, pirts.

Tagad "Upeskalnos" piedāvājumā arī ballīšu istaba, lieliska vieta ar paredzētu zonu dejām, pasēdēšanai un bāram.

Tev ir jautājumi? Droši zvani Jānim +371 29286489 vai raksti abavaslaivas@gmail.com

Lai jauka atpūta! G­­aidīsim ciemos “Upeskalnos”!

Ballīšu istaba