KAJAKU noma

Piedāvājam iznomāt  divvietīgus kajakus. Ar šī tipa kajaku ir ērti pārvietoties straujākās un krāčainākās ūdens plūsmās, kā arī jūrā.

Kajaks līdzīgi kā smailīte ir augšēji slēgta laiva, kurā airētājs sēž ar seju braukšanas virzienā un, izmantojot divlāpstiņu airi, virza to uz priekšu tikai ar savu spēku. Airēšana kajakā nav jauns sporta veids, kas izgudrots pamatojoties uz vecajiem. Tās priekštecis ir pirmatnējā cilvēka vienkocis (no masīva koka izgrebta laiva), kas ejot līdzi cilvēces attīstības vēsturei ir mainījis savu izskatu. Senāk smailītes tika izmantotas kā transporta un medību līdzeklis. Nav īsti zināms, kur ir šo laivu dzimtene, jo tās attīstība notika vienlaicīgi dažādās pasaules daļās. Laivas tika gatavotas viegli plūstošas un manevrējošas, lai pārvietotos caur s mežonīgajām krācēm un putainajām straumēm.

Par kajaku nomas cenām un maršrutiem uzzini sadaļā Maršruti

!!Ja vēlaties iznomāt tikai laivu, tad cena par vienu kanoe laivu (komplektā airi un ūdensdrošais maiss) ir 30 eur dienā, par divām dienām ir 40 eur, par trīs dienām 55 eur.