Par Mums

Novērtējot katra Latvijas gadalaika sniegtās veltes un skaistumu, vēlamies ikvienam dāvināt īpašu ūdens un dabas sajūtu. Esam pārliecinājušies, ka to vislabāk iespējams notvert, laivojot ērtās indiāņu izcelsmes vārdā nosauktajās KANOE laivās un kajakus. 
Par draudzīgām cenām piedāvājot šo laivu nomu,„Abavas laivas” aicina ikvienu izbaudīt piedzīvojumu garšu, atklāt patiesas atpūtas vērtību, smeļot meža, ūdens un zemes enerģijas spēku gleznainākajās Latvijas ūdenstilpnēs – Abavas un Ventas upē, Usmas ezera un Nabas ezerā.Airēšanā ar minētajām laivām ir piemērota ikvienam – ģimenei ar bērniem, draugu kompānijai, darba kolektīvam, jaunlaulātajiem, senioriem, putnu vērotājiem, sportistiem, skolēniem un citiem.

Lai pilnvērtīgi izbaudītu ūdensceļošanas prieku, Jūsu ērtībām parūpēsimies par nepieciešamajām praktiskajām aktivitātēm – sagaidīsim, informēsim, palīdzēsim, apmācīsim airēt un, ja nepieciešams, pēc laivošanas sagaidīsim noteiktajā vietā. Piedāvājam arī iespēju pēc fiziskās aktivitātes atpūsties iekārtotās piknika vietās Abavas upes krastā vai pie Usmas, Nabas ezera, kur varēsiet iekurt ugunskuru un novietot teltis nakšņošanai. Vairāk par laivām un to nomu uzzini sadaļā Noma,bet piemērotāko piedzīvojumu ceļvedi atrodi sadaļā Maršruti.

KO MĒS GARANTĒJAM?

*Iespēju atklāt Abavas un Ventas ūdens valstību
Straujās un dažviet rāmās upju krastu galvenais saimnieks un iemītnieks jau gadsimtiem ir Latvijas brūnais un talantīgais celtnieks – bebrs. Tieši šis mazais dzīvnieks ir atbildīgs par daļu no gleznainās upes krastu arhitektūras un upes plūsmas kavējošajiem vai veicinošajiem sprostiem. Tomēr bebrs ir arī viesmīlīgs saimnieks un radījis ne vien skaistu vidi viesiem, bet arī nekautrējas pacelt savu galvu virs rūsganās upes ūdens, lai ziņkārīgi sasveicinātos ar laivotājiem. Tieši Abava ir piemērota piedzīvojumu meklētājiem un neatklātu vietu cienītājiem, jo par asām sajūtām rūpēsies gan upes straume, gan krācītes, kas var negaidīti pārsteigt aiz upes līkuma.

*Iespēju izbaudīt Usmas ezera rāmo plašumu romantiku. 
Saullēktā virs ezera ceļas viegla migla un, kad tā kā rasas pilieni iekrīt niedrēs, atklājas ezera iemītnieku – neskaitāmu putnu sugu aktīvā ikdiena virs ūdens. Ezera plašums ir īpaši piemērots laivošanai ar kanoe laivām un kajakiem gan iesācējiem, gan profesionāļiem. Vienā no lielākajiem Latvijas ezeriem romantiķiem ir iespēja atklāt un apskatīt ezera salas, bet aktīvākie airētāji radīs prieku sarīkot aizraujošas sacensības. Usmas dzidro ūdeni ir īpaši iecienījuši un novērtējuši peldētgribētāji.

*Iespēju rast jaukus atpūtas mirkļus uz Nabas ezera līganā ūdens spoguļa.
Saulrietā veldzēt slāpes pie ezera piezogas stirnas, bet pusdienā skaidrajā ūdenī var saskatīt zivju sudrabainās muguriņas. Vējainā laikā ezerā ieskrienas viļņi, kas laivotājiem var radīt izaicinājumu un pikantākas izjūtas. Tieši virs šī ezera varēs aizbēgt no straujās ikdienas, lai pilnvērtīgi smeltos spēku un enerģiju.

Izbaudi katra Latvijas krāšņā gadalaika veltes un skaistumu, laivojot gleznainākajās Kurzemes ūdens vietnēs – Abavas upē, Usmas un Nabas ezerā.