Pirtis

Mūsu piedāvājumā ir 4 dažādas pirts versijas. Tajās varēsiet baudīt patstāvīgu pirtī iešanu, vai izmantot mūsu pirts meistaru sagatavotos pirts rituālus Jūsu ķermenim un garam.

Upes pirts māja"Abavās"

Tagad pēc kārtīga laivu brauciena varēsi relaksēties, nomazgāties un nopērties pirtiņā. Turklāt, ja vēlēsies, varēsi pārnakšņot pirtiņas otrajā stāvā. Nakšņošanas iespējas pirtsmājā līdz 7 cilvēkiem.

Nav pašiem savas telts? Ir iespēja palikt mūsu armijas teltī, kurā var nakšņot līdz pat 10 cilvēkiem.

Vari izvēlēties arī saliekamās gultas, ja nav citas iespējas uz kā gulēt.

Gaidām viesus arī ar savu mājiņu jeb kemperi.

Dīķa pirts "Abavās"

Plašākā un jaunākā pirts no mūsu piedāvājuma. Piemērots lielām pirtsbaudītāju grupām, līdz 15 cilvēkiem vienlaikus. Blakus pirtiņai atrodās dīķis, kurā varēsiet veldzēties pēc pirts baudīšanas. Kā arī pieejams karstais kubls un apsildāma nojume.

Ezera pirts "Upeskalnos", Usmas ezera krastā

Mazākā, bet arī romantiskākā pirtiņa no mūsu piedāvājuma, kurā mierpilni varēsiet to baudīt un veldzēties Usmas ezerā.

Pēc pirts varēsiet atpūsties "Upeskalnu" brīvdienu namiņos. Lielākām kompānijām "Zvejnieku māja", bet mazākām "Bebru mājā", vai arī izmantot mūsu plašo teritoriju, lai uzslietu savu telti, vai novietotu kemperi.

 

Telšu pirtis "Abavās"

Piedāvājam arī vienkāršāku un pieejamāku pirts risinājumu, lai atpūstos pēc laivošanas pa Abavu. Pirtiņa ir pārvietojama un uzstādāma pie Jūsu telšu nometnes, pēc pirts baudīšanas varēsi veldzēties dzestrajā Abavā 🙂